PicsArt Color

Ücretsiz çizim uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.54 MB
  • Version 9.21.3
  • Dil İngilizce
  • Firma PicsArt
PicsArt Color, çizime yeni başlayanlar ve profesyoneller için muazzam bir işlevsellik sunan çizim paketidir.

Hayal edebileceğiniz herhangi bir renk kombinasyonu için birbirinden farklı renk karıştırıcıları sunan PicsArt Color uygulaması, özelleştirilebilir boya fırçaları ve inanılmaz doku araçları sayesinde muhteşem çizimler ortaya koymanızı sağlar.

Pek çok katmanda çalışma imkânı sağlayan bu uygulama birbirinden farklı çizim kalemleri ile sezgisel tasarımlar yapmanıza olanak tanır. Çektiğiniz öz çekimlerinizin üzerine bir şeyler karalayın, nefes kesen çizimler ortaya çıkarın.

Müthiş şeyler çizmeniz için oluşturulmuş ara yüzü sayesinde sonsuz bir sayfaya sahip olun. Dilediğiniz şeyleri, dilediğiniz şekilde çizin!

Kullanıcılarının özgür bir ortamda çizim yapmasına olanak sağlayan PicsArt Color uygulaması ile zamanınızı çizim yaparak değerlendirin. Dönen eksenli simetrik çizim özelliği ile farklı ürünler ortaya koyabilir, yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. İstediğiniz her yer kullanabileceğiniz bu uygulamayı dilerseniz seyahat anında, dilerseniz de evde boş zamanlarınızda kullanabilirsiniz.

İstediğiniz her renkle uyumlu renk tekerleği ve karıştırıcısı sayesinde çizimlerinizi düşündüğünüz renklerle canlandırabilir, her tonu ve her dokuyu yaratabilirsiniz. Özgün çalışmalar ortaya koyabildiğiniz PicsArt Color uygulamasında, özelleştirilmiş özellikleriyle fırça kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Metin aracı ile metinlerle çizimler yapın. Otomatik kurtarma özelliği sayesinde de çizimleriniz hiçbir zaman kaybolmadan, arşivleyebilirsiniz. PicsArt Color uygulamasını indirerek, renklerin dünyasında var olun!

 

 

 

Daha Fazla Göster
PicsArt Color indir